KONST / Litografier / Färglitografi 11933127
nr 1193 3127
Elke Leischen-Andersson
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad ELA 65/210. Blommor. Motivet: 38x46 cm
Elke Leischen-Andersson, tysk-svensk bildkonstnär född 1961 i Düsseldorf.
Utrop:
500 kr
måndag 16 juli 2018
kl 20:48:08
Elke Leischen-Andersson
Läs mer om Elke Leischen-Andersson